HIRMUS HENRY. ÄRATAB SURNUID

HIRMUS HENRY. ÄRATAB SURNUID

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
"Kas oled valmis sukelduma Henry pöörasesse maailma? "Hirmus Henry. Äratatakse surnuid" on Francesca Simoni sulest pärit raamat, mis viib sind otse selle tõeliselt pahura poisipõnni igapäevaellu. Henry ei hooli sugugi sellest, mida täiskasvanud temast arvavad. Tema eesmärk on elada täiel rinnal ja see tähendab muidugi üht - pahandusi!

Raamatus saad osa Henry kõige värskematest ja naerutavamatest seiklustest. Näed, kuidas ta kaotab telekapuldi, justkui see oleks võlukunsti trikk, kuidas ta asub võistlema koolivalimistel, püüdes võita kaasõpilaste poolehoidu oma ainulaadsel ja kaootilisel moel. Henry ei karda võidelda isegi lilla dinosauruse nimel, näidates, et ta on valmis minema äärmustesse, et kaitsta seda, mis on talle oluline – isegi kui see tähendab viimase veretilgani võitlemist. Ja nagu sellest kõigest veel vähe oleks, korraldab Henry ka mustkunstietenduse, mis on sama hämmastav kui hirmus.

Francesca Simoni "Hirmus Henry" sarja raamatud on tuntud oma humoorika ja terava pilgu poolest lapsepõlve seiklustele, ning "Hirmus Henry. Äratatakse surnuid" ei ole erand. See on lugu, mis paneb sind naerma ja pead vangutama, kui jälgid Henry vallatuid tegusid. Kui oled valmis naerma ja nägema maailma läbi ühe ulaka poisi silmade, siis see raamat on just sinule!"