Hirmus Henry ja jõle lumememm

Hirmus Henry ja jõle lumememm

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Henry pöörasesse maailma? "Hirmus Henry ja jõle lumememm" on raamat, mis viib sind kaasa ühe vallatu poisi seiklustesse, kelle ulakused ja vembud panevad sind kindlasti muigama. Francesca Simon on loonud tegelase, kes ei karda reegleid eirata ega täiskasvanute pahameelt karta.

Henry on poiss, kes ei karda väljakutseid. Ta on tuntud oma kelmikate ja sageli pahandust tekitavate tempude poolest. Selles köitvas loodus saad sa osa Henry uutest ja põnevatest seiklustest. Näed, kuidas ta ehitab lumememme, mis on kõike muud kui tavaline – see on lumememm, mis võib sind ehmatada oma erakordse välimusega. Lisaks sellele paneb Henry proovile oma ettevõtlikkuse, avades oma ilusalongi, ja näitab üles ootamatut tundlikkust, kirjutades oma testamenti. Kuid see pole veel kõik – Henry ootab põnevusega kohtumist oma lemmikkirjanikuga, mis on kindlasti üks raamatu tipphetki.

Francesca Simon on suutnud luua loo, mis on täis huumorit ja õpetlikke momente. Henry tegemised on küll vahel hirmus, kuid samas õpetavad need ka olulisi elutõdesid. Kas oled valmis Henryga kaasa tulema? Avasta, kuidas tema ulakused ja nutikus toovad naeru sinu päeva!