Hirmus Henry ja muumia needus

Hirmus Henry ja muumia needus

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Henry pöörasesse maailma? "Hirmus Henry ja muumia needus" on Francesca Simoni sulest pärit lugu, mis viib teid kaasa ühe tõeliselt ulaka poisi igapäevastesse seiklustesse. Henry ei ole just tavaline laps – tema pahandused ja tempud on juba legendaarsed.

Kui astute läbi selle raamatu lehekülgede, avastate end keset kaootilist olukorda poes, kus Henry oma vembudega segadust külvab. Te tunnete peaaegu, kuidas riiulid kõiguvad ja kaubad lendavad, kui Henry oma tuhinaga läbi poodi tuiskab.

Henry mõtisklused õigekirja keerukuse üle on nii humoorikad kui ka äratuntavad – kes meist poleks kunagi sõnadega pusinud? Kuid Henry ei peatu ainult sõnade juures. Ujumistunnis leiab ta end olukorrast, kus "ellujäämine" omandab täiesti uue tähenduse.

Ja siis on veel see kord, kui Henry otsustab ilma loata oma venna Peteri mänguasja endale võtta. Henry teod ei jäta kedagi külmaks – ta on tõeline paharet, kelle tempud panevad teid vaheldumisi ohkama ja naerma.

Francesca Simon on loonud karakteri, kes on tuntud üle kogu maailma. Tema loodud Hirmus Henry on saanud paljude laste lemmikuks, kuna tema seiklused on nii äratuntavad kui ka meelelahutuslikud.

Kui olete valmis põnevaks lugemiseks, mis on täis pahandusi ja naljakaid olukordi, siis "Hirmus Henry ja muumia needus" on just teie jaoks. See raamat ei jäta teid kindlasti ükskõikseks ja toob teie näole naeratuse, isegi kui Henry vallatused teid korra kulmu kergitama panevad.