Hirmus Henry ja salaselts

Hirmus Henry ja salaselts

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Hirmus Henry pöörasesse maailma? Francesca Simoni loodud tegelaskuju Henry ei ole just kõige eeskujulikum poiss – ta on tuntud oma ulakate ja paheliste tempude poolest. Henry on see laps, kes ei jäta kasutamata ühtegi võimalust, et põhjustada segadust ja meelehärmi. Ta on tõeline meister igasugustes vallatustes, olgu selleks siis näppamine, lükkamine või näpistamine. Isegi tema truu kaisuloom, härra Murdja, teab, et parem on Henry teelt eemale hoida.

Raamat "Hirmus Henry ja salaselts" viib sind seiklusele, kus Henry ei piirdu ainult tavaliste pahandustega. Ta asutab salaseltsi, mis on täis salapära ja põnevust. See lugu on juba vallutanud laste südamed üle maailma, ja nüüd on see saadaval ka juturaamatuna, mis on sama kaasahaarav kui populaarne multifilm.

Kui sa oled varem naernud Henry tembutuste üle telesarjas, siis see raamat pakub sulle uusi ja veelgi lõbusamaid lugusid. "Hirmus Henry ja salaselts" on osa sarjast, mis on tõestanud end laste lemmikuna, ja kui sulle meeldis esimene "Hirmus Henry" raamat, siis see järg kindlasti ei valmista pettumust.

Sukeldu Henry maailma ja avasta, milliseid kavaldamisi ja krutskeid ta sellel korral korda saadab. See raamat on suurepärane valik igale lapsele, kes armastab põnevust ja naeru. Aga ole ettevaatlik – Henry seiklused võivad olla nii kaasakiskuvad, et sa ei pruugi raamatut käest panna enne, kui viimane lehekülg on pööratud!