HIRMUS HENRY JA ZOMBIVAMPIIRID

HIRMUS HENRY JA ZOMBIVAMPIIRID

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Henry pöörasesse maailma, kus igav hetk on võõras mõiste? "Hirmus Henry ja zombivampiirid" on raamat, mis viib sind seikluste keerisesse koos poisiga, kelle ulakused ja vembud panevad proovile nii mõnegi täiskasvanu kannatlikkuse.

Henry on tegelane, kes ei hooli kuigivõrd sellest, mida teised temast arvavad. Ta on vabadust armastav põngerjas, kes ei pelga väljakutseid ega reegleid. Selle raamatu lehekülgedel astub Henry vastu koolis pakutavale tervislikule toidule, mis tema meelest on kõike muud kui isuäratav. Ta loob oma käega kirjutatud loo, mis on täis fantaasiat ja põnevust, ning seikleb koos oma noorema venna Peteriga, kes on tema täielik vastand.

Kui Henry klassiga muuseumi külastab, võid kindel olla, et ees ootab midagi ettearvamatut. Henry ei ole lihtsalt üks tavaline poiss – tema päevad on täis seiklusi, mis sageli lõppevad "hirmus" tulemustega. Kui oled valmis naerma ja pead vangutama Henry tembutuste peale, siis see raamat on just sinule.

Autor Francesca Simon on loonud sarja, mis ei jäta kedagi külmaks. Tema kirjutatud Henry tegelaskuju on võitnud lugemishuviliste südamed üle kogu maailma. "Hirmus Henry ja zombivampiirid" on raamat, mis ei lase sul tõsiselt võtta ühtegi hetke, sest Henry on alati valmis sind üllatama.

Nii et, kui otsid midagi, mis tooks naeratuse su näole ja pakuks põgenemist argipäeva, siis haarake see raamat. Henry seiklused ootavad sind, et pakkuda meelelahutust ja meenutada, et elus peab olema ruumi ka pahandusteks.