HIRMUS HENRY MEGAVALELIK AJAMASIN

HIRMUS HENRY MEGAVALELIK AJAMASIN

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Henry pöörasesse maailma, kus igav hetk on võõras mõiste? Francesca Simoni "Hirmus Henry Megavalelik Ajaminas" viib teid rännakule koos peategelasega, kes on tuntud oma ulakate ja lõbusate tempude poolest. Henry ei hooli sellest, mida täiskasvanud temast arvavad, ja just see teebki tema seiklused nii köitvaks.

Raamatu lehekülgedel saate kaasa elada, kuidas Henry ja tema pere looduse rüpes aega veedavad, kuidas Henry geniaalne mõistus töötab välja ajamasina, mis viib teda ja lugejaid läbi aja ja ruumi. Samuti ei jää nägemata, kuidas Henry noorem vend Peter otsustab vendadevahelise kiusu eest kätte maksta. Ja nagu sellest kõigest veel vähe oleks, viib Henry teid kaasa ühte erakordselt peenesse restorani, kus toimuvad sündmused, mis panevad teid naerma ja pead vangutama.

Francesca Simon on loonud karakteri, kes on sama armastatud kui ta on hirmus, ning Henry seiklused on need, mis ei unune. Kui olete valmis naerma ja põnevusega lehekülgi pöörama, siis on "Hirmus Henry Megavalelik Ajaminas" just see raamat, mida teie raamaturiiulil vaja on. Kas olete valmis Henryga ajarännakule minema?