HIRMUS HENRY. ÕIGE KETŠUP

HIRMUS HENRY. ÕIGE KETŠUP

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Henry pöörasesse maailma? "Hirmus Henry. Õige ketšup" on Francesca Simoni kirjutatud raamat, mis viib sind koos peategelasega tema ulakatele ja meeleolukatele seiklustele. Henry on tuntud oma vembude ja trikkide poolest, mis panevad täiskasvanud pead raputama. Kuid see ei heiduta meie julget peategelast sugugi.

Raamatu lehekülgedel avaneb sulle Henry elu, kus ta jääb taaskord kurja lapsehoidja hambusse, võtab ette oma pere elust filmi tegemise, katsetab kummalise maitsega ketšupit ja püüab leida ühist keelt ühe kanaga. Henry seiklused on täis pööraseid sündmusi ja ootamatuid pöördeid, mis garanteerivad naerukajakad ja põnevad hetked.

Francesca Simoni loodud "Hirmus Henry" sarja raamatud on tuntud oma humoorika ja kaasahaarava stiili poolest, mis ei jäta kedagi külmaks. "Õige ketšup" on järjekordne peatükk Henry värvikirevas elus, mis on täis talle omaseid krutskeid ja kelmikaid tempusid.

Kui oled valmis avastama Henry maailma ja naerma tema tembutuste üle, siis "Hirmus Henry. Õige ketšup" on just see raamat, mida sa vajad. Valmistu naerma ja hoidma pöialt, et Henry järjekordne plaan ei lõpeks täieliku katastroofiga!