Hirmus Henry rokib

Hirmus Henry rokib

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Hirmus Henry pöörasesse maailma? Francesca Simon on loonud tegelaskuju, kes võib olla tõeline paharet, kuid samas on ta ka vastupandamatult lõbus. "Hirmus Henry rokib" on raamat, mis viib sind otse selle vembumehe igapäevaste seikluste keskmesse.

Henry ei lase end täiskasvanute hoiatustest heidutada. Tema vallatud seiklused viivad sind kordamööda naerma ja pead vangutama. Kujuta ette, et satud kontserdile, mis osutub täiesti teistsuguseks, kui ootasid – just nii juhtub Henryga selles raamatus. Lisaks tungib ta oma venna Peteri tuppa, leiab end ootamatult Margareti pidžaamapeolt ja asub kirjutama oma elulugu, mis on, nagu võid arvata, täis pööraseid seiklusi.

Iga Hirmus Henry lugu on täis põnevust ja üllatusi, mis panevad sind kahtlemata kaasa elama. "Hirmus Henry rokib" on suurepärane valik, kui otsid midagi, mis tooks naeratuse näole ja pakuks põgenemist argipäeva rutiinist. See on raamat, mis ei jäta kedagi külmaks – olgu sa siis laps või lapsemeelne täiskasvanu. Avasta Henry maailm ja lase end kaasa haarata tema hirmus-vahvatest seiklustest!