Hirmus Henry röövib panka

Hirmus Henry röövib panka

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Hirmus Henry pöörasesse maailma? Francesca Simoni sulest pärinev "Hirmus Henry röövib panka" viib teid läbi nelja lõbusa ja põneva loo, kus peategelane Henry näitab taas oma pahura poisi palet.

Raamatu lehekülgedel asub Henry väikese ettevõtja kingadesse, luues oma ajalehe, mis kindlasti ei jäta kedagi külmaks. Tema ettevõtlik vaim ja kavalus tulevad esile ka siis, kui ta osaleb koolielus, kus teda juhendab keegi teine kui Margaret, kelle juhtimisstiil on sama range kui Henry trikid on kavalad.

Lisaks aitab Henry korraldada oma väikevenna Peteri sünnipäevapidu. Kuid nagu võite arvata, ei lähe kõik päris nii, nagu plaanitud, kui Henry asjasse sekkub. Ja mis oleks Henry lugu ilma väikese pettuseta? Lauamängus kehtestab Henry oma reeglid, mis toob kaasa ettearvamatuid ja meelelahutuslikke tulemusi.

Francesca Simon on loonud armastatud tegelaskuju, kelle seiklused ei jäta kedagi ükskõikseks. "Hirmus Henry röövib panka" on raamat, mis pakub naeru ja äratundmist nii nooremale kui ka vanemale lugejale. Kui olete valmis Henry tembutusteks, siis haarake raamat ja valmistuge naerma!

Kas olete valmis avastama, kuidas Henry oma vembudega kõik pea peale pöörab? Võtke hetk enda jaoks ja sukelduge lugemisse, mis toob teieni Hirmus Henry kõige vallatumad seiklused.