Hirmus Henry saab ruttu rikkaks

Hirmus Henry saab ruttu rikkaks

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Henry pöörasesse maailma? "Hirmus Henry saab ruttu rikkaks" on Francesca Simoni sulest pärit lugu, mis viib sind läbi pahanduste ja pööraste seikluste. Henry ei ole just kõige tavalisem poiss – tema vallatused ja vembud panevad täiskasvanud pead raputama. Kuid sina, kallis lugeja, saad nautida tema ulakusi turvaliselt kaugelt.

Raamatus "Hirmus Henry saab ruttu rikkaks" astub Henry silmitsi igapäevaste väljakutsetega omamoodi: ta pakib oma asjad ja jätab kodu selja taha, osaleb vastumeelselt spordipäeval, korraldab garaažimüügi, kus müüb maha "kasutuid" asju, ning veendub, et jõulud ei mööduks sugugi vaikselt ja rahulikult. Henry seiklused on täis üllatusi ja õpetlikke hetki, mis panevad sind naerma ja ehk isegi pead vangutama.

Kui oled huvitatud, kuidas üks väike poiss suudab nii palju segadust tekitada ja samal ajal kõigile meeldejäävaid hetki luua, siis see raamat on just sulle. "Hirmus Henry saab ruttu rikkaks" on lõbus lugemine, mis ei jäta kedagi külmaks. Kas Henry saab tõesti ruttu rikkaks või on see järjekordne tema ulakatest plaanidest? Avasta ise!