Hirmus Henry. Tigedikust lapsehoidja

Hirmus Henry. Tigedikust lapsehoidja

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma Henry maailma, kus igav hetk on võõras mõiste? "Hirmus Henry. Tigedikust lapsehoidja" on Francesca Simoni sulest pärit lugu, mis viib teid otsejoones pahanduste ja pööraste juhtumiste keskmesse.

Henry on tuntud kui põngerjas, kes ei kohku tagasi ühegi vembu ees. Täiskasvanud peavad teda pahatihti hirmuäratavaks, kuid Henry ei lase sellel end heidutada. Raamat viib teid läbi Henry kireva maailma, kus teda ootavad ees uued ja veelgi pöörasemad seiklused. Talle keelatakse tema hinge lähedane püha ning tema ellu astub lapsehoidja, kes on kõike muud kui südamlik ja mõistev. Henry ja tema sõprade salaseltsid satuvad omavahelistesse arveteklaarimistesse ja kogu pere peab suunduma ristimispeole, mis ei möödu sugugi tavapäraselt.

Kui olete valmis naerma ja kaasa elama Henry tempudele, siis see raamat on just teile. "Hirmus Henry. Tigedikust lapsehoidja" pakub meelelahutust nii noorematele kui ka vanematele lugejatele, kes naudivad vaimukaid lugusid ja meisterlikult kirjeldatud karaktereid. Avastage, kuidas Henry oma leidlikkuse ja pöörase loomuga igast olukorrast välja tuleb – olgu see siis hea, halb või lihtsalt hirmus!