Hirmus Henry veab hambahaldjat ninapidi

Hirmus Henry veab hambahaldjat ninapidi

Autor: Francesca Simon

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.50€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma Henry pöörasesse maailma, kus igav hetk on võõras mõiste? "Hirmus Henry veab hambahaldjat ninapidi" on Francesca Simoni sulest pärit lugu, mis viib sind kaasa ühe vallatu poisi seiklustesse, kes ei kohku tagasi ühegi pahanduse ees.

Henry on tuntud oma ulakate trikkide poolest, mis panevad täiskasvanud pead raputama ja ohkama: "Küll see Henry on üks hirmus poiss!" Kuid Henry ei lase end heidutada. Tema vembud ja krutskeid täis lood on need, mis teevad selle sarja nii vastupandamatuks.

Selles köitvas osas astub Henry vastamisi hambahaldjaga, tuues lugejatele naerupahvakuid ja põnevust. Lisaks satub ta peaaegu segadusse ühel pulmatseremoonial, veedab öö oma suurima vaenlase majas ja testib uue õpetaja kannatlikkust. Henry seiklused on alati ettearvamatud ja tihti ka "hirmus" naljakad.

Kui oled valmis avastama, kuidas Henry oma nutikuse ja pahanduste poolest tuntud tegelaskuju jälle kord kõigile meelde tuletab, siis see raamat on just sinu jaoks. Võta aega, et naerda ja õppida koos Henryga, sest tema seiklused on täis õppetunde ja meelelahutust igas vanuses lugejatele.