Hommikusöök annab hoogu

Hommikusöök annab hoogu

Autor: Marika Vingissar

Kategooria: Kokaraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.50€
Hetkel pole saadaval
Apollo
6.50€ / 6.18€
Hetkel pole saadaval
Kas teadsite, et päeva kõige tähtsam eine on hommikusöök? See pole lihtsalt vanasõna, vaid tõeline energialaeng, mis paneb teie päeva õigele rajale. Marika Vingissari raamat "Hommikusöök annab hoogu" on teejuht, mis aitab teil murda monotoonset hommikusöögi rutiini ja lisada oma esimesse päeva toidukorraks värsket inspiratsiooni.

Kui teie hommikusöök koosneb valkudest ja süsivesikutest, võite kindel olla, et kõht püsib rahulolevana lõunani. Paljud meist on harjunud piirduma lihtsa juustu- või vorstivõileiva ja kohvitassiga, kuid Vingissar näitab, et hommikueinet on võimalik muuta palju huvitavamaks ja toitvamaks. Raamatust leiate retsepte ja ideid, kuidas valmistada tervislikke puderusid, müsleid, omlette ja iseküpsetatud saiu. Lisaks pakutakse erinevaid võileivakatete variante, mis ei nõua palju aega, kuid toovad teie hommikusse värskust ja mitmekesisust.

Nädalavahetustel, kui aega on rohkem, võite katsetada pannkookide, salatite ja küpsetiste valmistamist. Ja miks mitte aeg-ajalt hellitada end tõelise Inglise hommikusöögiga? Raamatust leiate ka alternatiive neile, kes hommikuti süüa ei soovi – näiteks võite valmistada toitva ja maitsva smuuti, mis annab teile vajalikud toitained ja energia algavaks päevaks.

Marika Vingissari "Hommikusöök annab hoogu" ei ole pelgalt kokaraamat, vaid pigem hommikusöögi filosoofia, mis julgustab teid mõtlema oma hommikuse rutiini üle ja tegema teadlikke valikuid, et päev algaks tervislikult ja energiliselt. Kas olete valmis oma hommikuid muutma?