HOOGU JUURDE, MAMMA MUU!

HOOGU JUURDE, MAMMA MUU!

Autor: Jujja Wieslander

Kirjastus: KIRJASTUS KARRUP

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.26€
Osta
Apollo
10.95€ / 10.40€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, et lehmad võivad olla palju enamat kui lihtsalt karjamaa kaunistused? "Hoogu juurde, Mamma Muu!" on lugu erakordsest lehmast, kes ei piirdu ainult rohu mugimisega. Autor Jujja Wieslander toob meieni Mamma Muu seiklused, kes ei karda sukelduda veealusesse maailma ja juhtida mängupurjekat, pakkudes lõbu nii endale kui ka oma sõpradele.

Kujutle Mamma Muud, mask silme ees, ujumas läbi kristallselge vee, tõmmates enda järel nööri abil väikest purjekat. Tema tekitatud lained ajavad Varese, tema kriitilise sõbra, pead raputama. "Sakuta mu sulgi!" hüüatab Vares, kui ta näeb, kuidas Mamma Muu vees laineid loob. Kuigi Vares keeldub kategooriliselt Mamma Muu mängudes kaasa löömast, on tal endal varuks veelgi põnevamad plaanid.

Sven Nordqvisti värviküllased ja lõbusad illustratsioonid muudavad raamatu veelgi nauditavamaks, tuues esile Mamma Muu ja tema sõprade tegemised. See raamat on suurepärane valik, kui soovid oma lapsele tutvustada loovust, sõprust ja seikluslikku vaimu. Avasta koos Mamma Muuga, et elus on palju enamat kui esmapilgul paistab, ja et isegi lehm võib olla tõeline seikleja.