HOT WHEELS. SUUR VÄRVIMISRAAMAT. GAAS PÕHJA!

HOT WHEELS. SUUR VÄRVIMISRAAMAT. GAAS PÕHJA!

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Valmistu põnevaks seikluseks neljarattaliste imede maailmas "Hot Wheels. Suur värvimisraamat. Gaas põhja!" autorilt Mattel. See raamat viib sind kiiruse ja adrenaliini täis teekonnale, kus sina oled looja ja kunstnik.

Kas oled valmis andma elu kõige ägedamatele autodele? Sinu ees on 80 lehekülge, mis ootavad sinu puudutust, et täita need erksate värvide ja mustritega. See on sinu võimalus lasta fantaasial lennata ja muuta iga lehekülg tõeliseks meistriteoseks.

"Hot Wheels. Suur värvimisraamat. Gaas põhja!" on ideaalne viis lõõgastumiseks ja loovuse väljendamiseks. Olgu sul käes vildikad, värvipliiatsid või akvarellid, iga lehekülg pakub sulle uut väljakutset ja võimalust sukelduda Hot Wheels'i kiirete autode maailma.

Ära kõhkle, vaid pane oma värvimisoskused proovile ja avasta, kui põnev võib olla värvide maailm. See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on pilet seiklusele, kus sina oled roolis. Pane oma pliiatsid valmis ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos Hot Wheels'i kõige vingemate autodega. Gaas põhja ja värvid mängu!