HOT WHEELS. VÄRVIME

HOT WHEELS. VÄRVIME

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Avasta kiiruse ja stiili maailm "Hot Wheels. Värvime" raamatuga, mille on loonud populaarse mänguasjafirma Mattel. See raamat kutsub sind sukelduma põnevasse autode tuunimise seiklusse, kus sinu kujutlusvõime ja loovus saavad vabalt lennata.

Kas oled valmis andma isikupära mõnele kõige lahedamale neljarattalisele? "Hot Wheels. Värvime" pakub sulle võimalust tuua elu erksatesse värvidesse ja lisada läike igale leheküljele. Raamatus olevad kleebised aitavad sul lisada detaile ja isikupärastada autosid just nii, nagu sina seda soovid.

Võta kätte oma pliiatsid ja värvid ning anna minna – sinu ees on tühjad leheküljed, mis ootavad, et sa neid oma loominguga täidaksid. See raamat ei paku mitte ainult lõbusat ajaviidet, vaid arendab ka peenmotoorikat ja värvitaju.

"Hot Wheels. Värvime" on suurepärane kingitus igale autohuvilisele lapsele, kes unistab sellest, et saada päris oma autode kujundajaks. Raamat pakub tunde meelelahutust ja on suurepärane võimalus veeta aega loovate tegevustega.

Nii et, kas oled valmis oma "Hot Wheels" kogu veelgi erilisemaks muutma? Haara oma värvipliiatsid ja asu tööle, et anda nendele kiiretele ja võimsatele autodele just see õige sära.