HOT WHEELS. VÄRVIME!

HOT WHEELS. VÄRVIME!

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis oma päeva värvikirevaks muutmiseks? "Hot Wheels. Värvime!" on raamat, mis viib sind kõrgeoktaanilisele seiklusele koos mõnede kõige lahedamate autodega, mida su värvimispliiatsid on kunagi kohanud. Autoriks on mänguasjatootja Mattel, kes on tuntud oma kvaliteetsete ja laste poolt armastatud mänguasjade poolest.

See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on põnevusretk, mis paneb su fantaasia proovile. Iga lehekülg kutsub sind lisama värve ja elu Hot Wheelsi universumi kiiretele ja stiilsetele autodele. Ja mis võiks olla veel parem? Raamatuga tulevad kaasa ka vinged kleepsud, mis annavad sulle võimaluse oma lemmikautodele isiklikku puudutust lisada.

Kas oled kunagi mõelnud, milline oleks sinu unistuste auto? Või millised värvid muudaksid selle tõeliselt sinu omaks? "Hot Wheels. Värvime!" annab sulle võimaluse katsetada erinevaid kombinatsioone, tuues välja sinu sisemise auto-disaineri. See on suurepärane viis loovuse väljendamiseks ja lõõgastumiseks, olles samal ajal kaasahaarav ja hariv.

Sobib suurepäraselt nii noortele fännidele kui ka vanematele Hot Wheelsi austajatele, kes soovivad meenutada lapsepõlve või jagada oma kirge järeltuleva põlvkonnaga. Võta hetk enda jaoks, haara oma värvimispliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos "Hot Wheels. Värvime!" raamatuga. Pane oma päev särama nende fantastiliste autode ja põnevate piltidega, mis ootavad sinu puudutust.