Hot Wheels. Värvimisraamat

Hot Wheels. Värvimisraamat

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.20€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Kas oled valmis panema oma loovuse proovile ja andma elu mõnedele kõige lahedamatele monsterautodele? "Hot Wheels. Värvimisraamat", mis on loodud populaarse mänguasjatootja Mattel poolt, pakub sulle just seda võimalust. See raamat ei ole lihtsalt tavaline värvimisraamat – see on sinu võimalus olla disainer, kes määrab, millistes värvides need võimsad masinad võidu sõidavad.

Kujutle hetkeks, et oled võistlusraja ääres, kus iga auto on sinu poolt valitud värvidega. Sinu käes on võimalus luua midagi täiesti ainulaadset. Võta oma pliiatsid või vildikad ja asu tööle, andes igale leheküljele oma isikliku puudutuse. Ja see pole veel kõik – raamatuga kaasnevad ka kleepsud, mis annavad sulle veelgi rohkem võimalusi oma värvimistööde isikupärastamiseks.

"Hot Wheels. Värvimisraamat" on suurepärane viis lasta oma fantaasial lennata ja veeta aega loominguliselt, olles samal ajal osa legendaarse Hot Wheelsi maailmast. Kas oled valmis väljakutseks? Haara oma värvimisvahendid ja näita meile, milline on sinu unistuste monsterauto!