Hot Wheels. Värvimisraamat

Hot Wheels. Värvimisraamat

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Valmistu adrenaliinirohkeks seikluseks koos "Hot Wheels: Värvimisraamatuga", mille on loonud mänguasjatootja Mattel. See raamat kutsub sind üles näitama oma loomingulisust ja kiirust, kui suundud läbi värvikirevate rajade finišijoone poole. Iga lehekülg pakub uut väljakutset, kutsudes sind esile tooma oma sisemist kunstnikku ja andma elu kõige kiirematele ja lahedamatele autodele.

Kas oled valmis võtma vastu väljakutse? Haara oma pliiatsid või kriidid ja pane oma värvimisoskused proovile. Sinu ees ootavad leheküljed täis kiirust ja põnevust, kus iga auto vajab sinu isikupärast puudutust, et särada ja sõita võidu poole. See raamat ei ole lihtsalt värvimisraamat – see on võimalus lasta oma kujutlusvõimel lennata ja tuua ellu Hot Wheelsi põneva maailma.

Kui oled valmis oma värvimisoskused proovile panema, siis "Hot Wheels: Värvimisraamat" ootab sind. See on suurepärane võimalus veeta aega, arendada peenmotoorikat ja vabastada oma loominguline vaim. Ära kõhkle, vaid asu teele ja näita, et oled tõeline värvide meister!