Hot wheels. Värvimisraamat

Hot wheels. Värvimisraamat

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.95€ / 4.70€
Osta
Avasta Hot Wheelsi kiirete autode põnev maailm oma värvipliiatsite ja markerite abiga! "Hot Wheels. Värvimisraamat", mille on loonud mänguasjatootja Mattel, kutsub sind üles ärkama loovusele ja andma elu sellele adrenaliinirohkele universumile. Võta hetk enda jaoks, vali välja oma lemmikvärvid ja asu teele põnevale seiklusele, kus sina oled kunstnik, kes loob oma unikaalseid Hot Wheels autosid.

See raamat pakub sulle võimalust panna proovile oma kunstilised oskused, tuues sinuni lehekülgede viisi erinevaid autosid ja stseene, mida saad oma maitse järgi kujundada. Võid olla kindel, et iga lehekülg pakub uut väljakutset ja võimalust avastada midagi uut.

Kas oled valmis oma kujutlusvõime vabaks laskma? "Hot Wheels. Värvimisraamat" on suurepärane viis lõõgastuda ja nautida aega, mil saad keskenduda vaid loomisele. See on ideaalne kingitus igale auto- ja kiirusefännile, olenemata vanusest. Võta aeg maha ja sukeldu värvide maailma, kus sina oled looja ja kus iga värvitud lehekülg on sinu enda kiirete rataste meistriteos.