HOT WHEELS. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

HOT WHEELS. VÄRVIMISRAAMAT KLEEPSUDEGA

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.50€
Osta
Apollo
1.99€
Hetkel pole saadaval
Kas oled valmis oma kujutlusvõimet vallandama ja sukelduma kiiruse ning seikluste maailma? "Hot Wheels. Värvimisraamat kleepsudega", autoriks mänguasjatootja Mattel, pakub sulle just seda võimalust. See raamat pole lihtsalt värvimisraamat, see on pilet põnevusse, kus sina oled looja.

Kujutle, et hoiad käes mitte ainult pliiatseid ja värve, vaid ka võtit, mis avab ukse Hot Wheelsi universumi. Iga lehekülg kutsub sind lisama värve ja isikupära legendaarsetele Hot Wheelsi autodele, mis on tuntud oma julgete disainide ja võimsate mootorite poolest.

Raamatus leiduvad kleebised annavad sulle võimaluse veelgi rohkem oma loomingulisust rakendada. Kleepsud ei ole lihtsalt lõbusad lisad, vaid need aitavad tuua sinu värvitud autod ellu, lisades neile iseloomu ja stiili. Võid kleebiseid kasutada raamatus või kaunistada nendega oma toa esemeid, andes igapäevastele objektidele vinge Hot Wheelsi puudutuse.

"Hot Wheels. Värvimisraamat kleepsudega" on suurepärane viis, kuidas arendada peenmotoorikat, värvitaju ning loomingulist mõtlemist. See on ideaalne kingitus igale noorele autoentusiastile või Hot Wheelsi fännile, kes armastab värve, kiirust ja adrenaliini.

Nii et, kas oled valmis oma Hot Wheelsi seikluseks? Haara oma värvimisvahendid ja kleebised ning asu teele! Sinu fantaasia on ainus piir – lase oma loovusel lennata ja muuda need autod tõeliselt sinu omaks.