HOT WHEELS. VÄRVIMISRAAMAT

HOT WHEELS. VÄRVIMISRAAMAT

Autor: Mattel

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Kas oled valmis oma päeva värvi ja kiirusega täitma? "Hot Wheels. Värvimisraamat" viib sind põnevale teekonnale koos maailma kõige lahedamate autodega. See raamat ei ole lihtsalt värvimiseks – see on seiklus, mis paneb proovile sinu loovuse ja mõistuse.

Lehitse lehekülgi ja avasta erinevaid Hot Wheelsi autosid, mis ootavad, et sa neile elu sisse puhuksid oma lemmikvärvidega. Aga see pole veel kõik – lisaks värvimisele on raamatus ka hulgaliselt mõistatusi ja ülesandeid, mis panevad sinu ajurakud tööle.

Ja kui arvad, et see on kõik, siis oota, kuni näed kaasasolevaid kleebiseid! Need annavad võimaluse oma lemmikautodele veelgi rohkem isikupära anda. Kuid pea meeles, et kuigi see raamat pakub lõbu igas vanuses lastele, ei ole see sobilik alla kolmeaastastele, kuna väikesed osad võivad olla ohtlikud.

"Hot Wheels. Värvimisraamat" on loodud koostöös Matteliga, mis tähendab, et kvaliteet ja lõbu on garanteeritud. Võta hetk endale, haara pliiatsid ja lase oma kujutlusvõimel lennata koos nende ikooniliste autodega. Kas oled valmis? Start on antud, värvid käes ja nüüd on sinu kord särada!