HOW TO IMPRESS ESTONIANS?

HOW TO IMPRESS ESTONIANS?

Autor: Katrin Aedma

Kirjastus: KVALITEETSE ÕPPE KESKUS

Kategooria: Muud kinkeraamatud
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kas otsite viisi, kuidas jätta eestlastele meeldejääv mulje? "Kuidas üllatada eestlasi?" on Katrin Aedma kirjutatud käsiraamat, mis pakub just seda – võimalust mõista Eesti kultuuri ja inimesi läbi huumoriprisma. See on ideaalne abimees, kui soovite õppida kasulikke eesti keele väljendeid ja tutvuda Eesti elu ning majanduse põhitõdedega.

Raamat on kompaktne ja mugavalt kaasaskantav, mahtudes hõlpsasti nii pintsaku kui käekoti taskusse. See on suurepärane ja praktiline kingiidee, mis sobib suurepäraselt ärikohtumisteks, konverentsideks või lihtsalt sõbralikuks vestluseks. Kui plaanite külastada Eestit või otsite kingitust sõpradele, kes on teel siia, on see taskuraamat just see, mida vajate.

Lisaks on raamatu lõpus tühjad lehed, kuhu saate kirjutada isikliku sõnumi või jätta oma kontaktandmed, muutes kingituse veelgi isikupärasemaks. Raamatu uus omanik saab samuti kasutada neid lehti, et koguda eestlaste kontakte või märkmeid.

Raamatuga kaasneb ka nutikas nipp, kuidas seda seinale või stendile riputada, muutes selle igapäevaseks meeldetuletuseks oma seiklustest Eestis või eesootavatest kohtumistest eestlastega.

"Kuidas üllatada eestlasi?" on rohkem kui lihtsalt raamat – see on sild kultuuride vahel, mis aitab luua sügavamaid ja tähendusrikkamaid suhteid Eesti ja selle rahvaga. Kas olete valmis avastama, mis teeb eestlased eriliseks?