Hull Teadlane tegutseb

Hull Teadlane tegutseb

Autor: Klaus-Peeter Ladva

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 10-12
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
21.99€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, kuidas universum töötab või mida peidab endas inimese organism? Tartu Ülikooli muuseumi varjatud nurkades tegutseb erakordne isiksus – mees, kes on tuntud oma piiritu uudishimu ja teadmistejanu poolest. Teda tuntakse kui Hullu Teadlast, kuid ärge laske end hüüdnimest eksitada – tema vaim on selge kui kristall ja teadmised sügavad nagu ookean.

Klaus-Peeter Ladva raamatus "Hull Teadlane tegutseb" avaneb sulle võimalus sukelduda teaduse imelisse maailma koos mehega, kes ei karda küsida "miks?" ja "kuidas?". See teos on suurepärane kaaslane uudishimulikele lastele, kes soovivad avastada kosmose avarusi, mõista taevakehade keerukust või uurida inimese kohta kosmoses.

Raamat ei piirdu ainult teoreetiliste seletustega, vaid kutsub sind osalema ka praktilises teadustöös. Iga peatüki lõpus on toodud lihtne, kuid paeluv katse, mida saad kodus turvaliselt järele proovida. See on suurepärane võimalus kogeda teadust käegakatsutaval ja lõbusal viisil.

Lisaks kosmosele ja inimese bioloogiale, lahkab "Hull Teadlane tegutseb" ka looduse saladusi, tuues esile loomade ja lindude keerulisi eluviise. See raamat on justkui aken, mille kaudu saad piiluda teaduse köögipoolele ja mõista, kuidas iga väike detail meie maailmas omab tähtsat rolli.

Kui sind paeluvad teaduse müsteeriumid ja sa oled valmis avastama, kui põnev võib olla õppimine, siis on "Hull Teadlane tegutseb" just sinu jaoks. See on teekond, mille käigus saad aru, et teadmised on lõputu seiklus, mis muudab maailma iga päevaga aina huvitavamaks.