HULLUD PEITEPILDID (ROHELINE)

HULLUD PEITEPILDID (ROHELINE)

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.30€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Kas oled valmis sukelduma värvikirevasse peitusmängu, kus tavaline ja tavatu põimuvad üheks suureks seikluseks? "Hullud Peitepildid (Roheline)" on raamat, mis viib sind ebatavalistele radadele, kus porgandid hõljuvad kosmoses ja tindikalad peituvad mäetippudes. Sinu ülesandeks on leida igast kunstiteosest vähemalt 15 peidetud objekti, mis ootavad avastamist sinu terava pilgu all.

Kuid see pole lihtsalt otsimismäng – see on ka sinu võimalus olla loov. Võta pliiatsid või vildikad ja anna neile hullumeelsetele stseenidele oma värviküllane elu. See on suurepärane viis, kuidas arendada tähelepanu ja keskendumisvõimet, samal ajal lõbutsedes ja kunstioskusi lihvides.

Kui oled valmis oma detektiivitööd alustama, siis tea, et kõik lahendused on peidetud raamatu viimastele lehekülgedele – aga ära kiirusta nende juurde! Võta aega, naudi iga lehekülge ja lase oma kujutlusvõimel lennata.

See raamat on suunatud eelkõige lastele alates kuuest eluaastast, kuid pakub rõõmu ja väljakutseid igas vanuses lugejatele. Kas oled valmis avastama, mis peitub "Hullud Peitepildid (Roheline)" lehekülgedel? Pane oma tähelepanuvõime proovile ja sukeldu selle pöörase peitusemängu maailma!