HULLUD PEITEPILDID (SININE)

HULLUD PEITEPILDID (SININE)

Kirjastus: FELISTELLA OÜ

Kategooria: Värvi ja kleebi
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.30€
Osta
Apollo
5.45€ / 5.18€
Osta
Avasta põnevaid peidukohti "Hullud Peitepildid (Sinine)" raamatus, mis pakub Sulle ja Sinu perele tõeliselt ainulaadset peitusemängu elamust. Kujuta ette hai, kes ujub jäätiseküllases poes, või raketti, mis on peidus Sinu koduaias. Või mis oleks veel põnevam kui leida kitarr otse mere sügavustest? Sinu ülesandeks on leida igalt leheküljelt vähemalt kümme osavalt peidetud eset ning seejärel võid oma leidlikkust proovile panna, värvides kõik need pöörased stseenid ise ära.

Raamat "Hullud Peitepildid (Sinine)" on suurepärane viis, kuidas arendada laste tähelepanuvõimet ja peenmotoorikat, pakkudes samal ajal lõbusat ajaviidet. Kui oled kõik esemed üles leidnud ja oma kunstilise poole proovile pannud, siis ära unusta raamatu lõpus olevaid lehekülgi – seal on kõik lahendused, et saaksid oma detektiivitööd kontrollida.

See raamat sobib suurepäraselt lastele alates viiendast eluaastast, pakkudes neile rõõmu ja väljakutseid, mis aitavad kaasa nende arengule. Võta aega ja sukeldu koos lapsega sellesse värvikirevasse ja fantaasiarikkasse maailma, kus iga lehekülg on uus seiklus. Kas olete valmis avastama kõik peidetud aarded?