Hundikoopas

Hundikoopas

Autor: Anna Starobinets

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
2.99€
Osta
Kas olete valmis sukelduma põnevasse detektiivilukku, mis viib teid otse metsa südamesse, kus rahu ja vaikus asenduvad ootamatult saladuste ja intriigidega? "Hundikoopas", autoriks tunnustatud Anna Starobinets, on raamat, mis haarab teid esimestest lehekülgedest alates.

Ühel päeval, kui metsaelanikud oma igapäevatoimetusi teevad, juhtub midagi enneolematut – toimub mõrv. See sündmus lööb metsa kogukonna segadusse ja paneb kõigi närvid proovile. Üksikasjade ja motiivide pusle kokkupanekuks astuvad lavale Vanem Mäger, metsa austatud õigusemõistja, ja tema teravmeelne abiline Mägerkass. Nad on justkui pärit klassikalisest detektiivromaanist, kuid nende koduks on metsik loodus.

Kas Vanem Mäger ja Mägerkass suudavad läbi hammustada selle keeruka juhtumi? Kas nad suudavad paljastada ahnusest pimestatud advokaatide varjatud kavatsused ja tuua õiglus metsaelanikele? "Hundikoopas" on lugu, mis ei lase teil enne lõppu rahulikult hingata, pakkudes põnevust ja üllatusi iga nurga taga.

Anna Starobinetsi oskus luua pinget ja sügavat karakterite arengut teeb temast ühe kaasaja silmapaistvaima kirjaniku. Tema kirjutatud "Hundikoopas" ei ole lihtsalt kriminaalromaan; see on kaasahaarav lugu, mis kõnetab lugeja südant ja meelt. Kui otsite midagi, mis viib teid argipäevast eemale ja paneb teie detektiivivaistu proovile, siis on see teos just teile.

Avastage Anna Starobinetsi "Hundikoopas" ja laske end kaasa haarata metsa sügavustes peituvast müsteeriumist. Kas olete valmis?