Hunkeler kesk metsikut elu

Hunkeler kesk metsikut elu

Autor: Hansjörg Schneider

Kirjastus: EESTI RAAMAT

Kategooria: Krimi ja põnevus
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
4.99€
Osta
Kui oled krimikirjanduse sõber, siis on sul põhjust rõõmustada – Hansjörg Schneideri loodud kultuslik detektiiv Hunkeler naaseb lugejate ette teoses "Hunkeler kesk metsikut elu". See raamat viib sind sügavale Šveitsi kuritegevuse keerdkäikudesse, kus endine Baseli kriminaalpolitsei komissar, pensionil olev Peter Hunkeler, leiab end taas mõrvaloo keskelt, kuigi vastumeelselt.

Ühel päikesepaistelisel hommikul Baseli Kannenfeldi pargis kostub karje, mis segab Hunkeleri hommikukohvi rahu. Põõsaste varjust leitakse surnukeha, ja kuigi Hunkeler on ametlikult politseitööst eemal, ei saa ta oma uurija instinkte eirata. Eriti kui ta avastab, et ohver on talle tuttav – prominentne ajakirjanik ja kunstikriitik.

Hunkeler on ainulaadne tegelane krimikirjanduse maailmas – ta on kultiveeritud, intellektuaalne ja sügavalt mõtisklev, meenutades selliseid kirjanduslikke suurkujusid nagu George Simenoni komissar Maigret, Hakan Nesseri Van Veeteren või Friedrich Dürrenmati komissar Bärlach.

Schneideri Hunkeleri sarja raamatud on Šveitsis pidevalt bestsellerite nimekirjades ja need on leidnud tee ka filmilinale, peaosas Mathias Gnädinger. Autor, kelle panust krimikirjandusse on tunnustatud Friedrich Glauseri nimelise preemiaga, on eesti lugejatele tuttav ka varasematest tõlgetest, sealhulgas "Arsti surm", "Liviuse juhtum", "Oidipuse silmad" ja "Hunkeleri saladus".

Kui sind paeluvad keerulised mõrvamüsteeriumid ja sügavalt joonistatud karakterid, siis "Hunkeler kesk metsikut elu" on just sinu jaoks. See on raamat, mis ei lase sul enne viimast lehekülge rahulikult hingata.