HÜPPA KOOS MIINOGA

HÜPPA KOOS MIINOGA

Kirjastus: GLOSSUS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.99€
Osta
Apollo
4.45€
Osta
Kas olete valmis seikluseks, mis paneb teie väikese põnni rõõmust hüplema? "Hüppa koos Miinoga" on just see raamat, mis aitab teil ja teie lapsel koos lõbusalt aega veeta. See on lugu, mis kutsub teie lapsi aktiivselt osalema – tantsima, hüppama, peitust mängima ja lõõgastuma, täpselt nagu Miino, raamatu armas tegelane.

Autori loodud värviküllased illustratsioonid on loodud Eesti juurtega Rootsi kunstniku Mati Lepa poolt, kes on tuntud oma lihtsa, kuid väljendusrikka stiili poolest. Tema pildid ei ole mitte ainult silmale meeldivad, vaid ka inspireerivad lapsi jäljendama Miino igapäevaseid toimetusi. See mitte ainult ei lõbusta teie last, vaid aitab kaasa ka emotsionaalse sideme tugevdamisele lapse ja täiskasvanu vahel ning arendab lapse koostöö- ja suhtlemisoskusi.

Raamat "Hüppa koos Miinoga" on suurepärane vahend, et tuua liikumine ja mängulisus igapäevaellu, aidates lastel õppida läbi mängu ja liikumise. See on ideaalne kaaslane teie lapse arenguteekonnal, pakkudes talle rõõmu ja naeru ning samal ajal toetades tema sotsiaalseid ja füüsilisi oskusi. Võtke aega, et nautida neid erilisi hetki koos oma lapsega, hüpates ja tantsides Miino kõrval.