Hüvastijätunovell

Hüvastijätunovell

Autor: Jan Koneffke

Kirjastus: NORNBERG & CO

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2022 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Kas olete kunagi unistanud romantilisest põgenemisest Rooma, kus ajalugu ja kirg segunevad? Jan Koneffke teos "Hüvastijätunovell" viib teid just sellisele reisile, kus armastus ja saladused käivad käsikäes.

Raamatu keskmes on noor Berliini jurist Johannes, kes koos oma kallima Claire'iga suundub puhkama ajatu võlu ja ajaloo südamesse – Rooma. Johannes, kes on alati pidanud Claire'i kättesaamatuks ja müstiliseks, ei ole suhtes täielikult kindel. Ta küsib endalt, kas Claire jagab tema sügavaid tundeid, eriti kuna Johannes ise peab end üsna tavaliseks ja igapäevaseks.

Nende päevad Itaalia pealinnas on täidetud päikesepaiste, naeru ja meeleliste elamustega, kuni Claire teeb ettepaneku külastada Etruski muuseumi. Sealset kuulsat armastajate paari Cerveterist nähes võtab nende lugu ootamatu pöörde...

Koneffke "Hüvastijätunovell" ei ole lihtsalt armastuslugu, vaid ka sügavam mõtisklus suhete, enesekindluse ja inimliku ühenduse teemadel. See on lugu, mis kõnetab südameid ja paneb mõtlema, mis on tõeline armastus ja kui kaugele oleme valmis minema selle nimel.

Kui olete huvitatud kirjandusest, mis käsitleb inimsuhteid ja nende keerukust, siis "Hüvastijätunovell" on teos, mida ei tohiks mööda lasta. Jan Koneffke peen kirjutamisstiil ja võime kirjeldada inimhinge sügavusi teeb sellest raamatust meeldejääva lugemiskogemuse. Avastage Rooma läbi Johannes ja Claire'i silmade ja leidke vastused küsimustele, mis võivad teidki puudutada.