IDA-VIRUMAA TURISMIKAART 1:125 000

IDA-VIRUMAA TURISMIKAART 1:125 000

Kirjastus: EOMAP KIRJASTUS

Kategooria: Seinakaardid ja atlased
2015 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.75€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.95€ / 5.65€
Osta
Kas olete kunagi soovinud avastada Ida-Virumaa peidetud pärleid? "IDA-VIRUMAA TURISMIKAART 1:125 000" on Sinu asendamatu teejuht sellesse põnevasse piirkonda. See kaart on loodud selleks, et pakkuda Sulle kõige täpsemat ja kasutajasõbralikumat informatsiooni, mis aitab Sul navigeerida läbi Ida-Virumaa mitmekesise maastiku.

Kaardil on detailselt kujutatud Jõhvi linna tänavaid ja vaatamisväärsusi, et saaksid kergesti leida kõik olulised kohad. Kiviõli seikluskeskuse ja suusapiirkonna armastajatele on kaardil eraldi välja toodud Kiviõli kaart, mis aitab Sul leida parimad nõlvad ja atraktsioonid.

Kohtla-Järve kaart juhatab Sind läbi linna tööstuspärandi ja roheliste parkide, samal ajal kui Narva kaart avab ukse Eesti ja Venemaa piiril asuva ajaloolise linna südamesse. Ära jäta kasutamata võimalust külastada Narva-Jõesuu kauni liivarannaga kuurortlinna, mille kaart aitab Sul avastada kõige päikselisemaid rannanurki.

Püssi, kuigi väiksem linn, on samuti kaardil esindatud, pakkudes Sulle teavet kohalike huvipunktide kohta. Sillamäe, oma ajaloolise arhitektuuri ja mereääre promenaadiga, on samuti kaardil tähistatud, et saaksid nautida selle linna unikaalset atmosfääri.

Kui oled huvitatud kloostrite ja vaimse pärandi avastamisest, siis Kuremäe asula kaart juhatab Sind otse Pühtitsa Jumalaema Uinumise nunnakloostrisse, mis on üks Ida-Virumaa vaimsuse keskusi.

See kaart on rohkem kui lihtsalt teejuht – see on Sinu võimalus sukelduda Ida-Virumaa ajalukku, kultuuri ja loodusesse. Olgu Sinu huvi suunatud ajaloolistele linnadele, looduslikele imedele või lihtsalt põgenemisele argipäevast, "IDA-VIRUMAA TURISMIKAART 1:125 000" on Sinu ustav kaaslane kõigil nendel teekondadel.