IDEID MAAILMA PÄÄSTMISEKS. MÕTTEID OMANÄOLISE KODU LOOMISEKS

IDEID MAAILMA PÄÄSTMISEKS. MÕTTEID OMANÄOLISE KODU LOOMISEKS

Autor: Anna Lutter

Kirjastus: MENU KIRJASTUS

Kategooria: Käsitöö ja meisterdamine
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Kas otsid inspiratsiooni, et muuta oma kodu tõeliselt isikupäraseks ja silmapaistvaks? Anna Lutteri "Ideid maailma päästmiseks. Mõtteid omanäolise kodu loomiseks" on raamat, mis pakub sulle 30 ainulaadset ja loovat nõuannet, kuidas tuua oma koju uut elu. Anna Lutter, kes on tuntud oma leidlikkuse ja taaskasutuse poolest, jagab sinuga oma parimaid nippe ja õpetusi, kuidas vanad esemed saavad uue hingamise.

Autor usub, et igaüks meist saab panustada keskkonna säästmisesse, alustades just oma kodust. Tema sõnum on lihtne: ära kiirusta asju prügikasti saatma, vaid vaata neid uue pilguga. Anna Lutteri käe all võivad tavalised esemed muutuda kunstiteosteks, mis mitte ainult ei rikasta sinu kodu ilmet, vaid on ka samm jätkusuutlikuma eluviisi poole.

Raamatu lehekülgedelt leiad kauni galerii, mis on täis inspireerivaid fotosid ja ideid, mida saad oma kodu kaunistamisel kasutada. Olgu selleks siis uus elu vana mööblitüki jaoks või põnev taaskasutusprojekt, mis paneb sind teistmoodi mõtlema igapäevaste esemete üle.

Anna Lutteri raamat ei ole lihtsalt käsitööjuhend, vaid see on kutse mõelda loovalt ja teha ise midagi ainulaadset. See on suurepärane lugemine kõigile, kes soovivad oma kodu kujundada südame ja hingega, lisades igale detailile oma isikliku puudutuse. Kas oled valmis avastama, kuidas sinu käed ja kujutlusvõime võivad muuta tavalise erakordseks?