Igapäevane värviteraapia. Lilled

Igapäevane värviteraapia. Lilled

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.90€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Raamatu "Igapäevane värviteraapia. Lilled" autor on loonud midagi enamat kui lihtsalt värvimisraamatu – see on Sinu isiklik päevik, mis pakub rahustavat ja loovat pääsu igapäevastressist. Olgu Sinu igapäevaelu osaks kontoritöö, õpingud, kodused toimetused või füüsiline töö, see raamat on kui vaikne pelgupaik, kus saad oma mõtted vabaks lasta ja värvidel end viia.

Värvimine on tegevus, mis ei küsi vanust ega ametit. See on viis, kuidas saad hetkeks peatuda ja keskenduda millegi ilusa loomisele. "Igapäevane värviteraapia. Lilled" toob Sinuni kaunid õieilud, mille värvimine aitab Sul leida sisemist rahu ja tasakaalu. Võta hetk iseendale, lase loovusel lennata ja täida oma päevad värvide ja lilledega, mis peegeldavad Sinu tundeid ja mõtteid.

Raamatusse on koondatud hoolikalt valitud lillekujundid, mis on mõeldud inspireerima ja pakkuma visuaalset naudingut. Iga lehekülg kutsub Sind avastama värvide maailma ning leidma oma isiklikku viisi, kuidas värve ja vorme omavahel kombineerida.

Kasuta seda raamatut kui oma igapäevast väikest puhkust – võta see kaasa kohvikusse, pargi pingile või lihtsalt nautige seda oma koduseinte vahel. "Igapäevane värviteraapia. Lilled" on Sinu võimalus luua midagi kaunist, samal ajal kui maailm Sinu ümber jätkab oma kiiret rütmi. Värvide ja lilledega saad tuua oma ellu rõõmu ja rahu, ükskõik kus Sa ka ei viibiks.