Igapäevane värviteraapia. Loomad, linnud, putukad

Igapäevane värviteraapia. Loomad, linnud, putukad

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Avasta värvide maailma ja leia oma sisemine rahu "Igapäevase värviteraapia. Loomad, linnud, putukad" lehekülgedel, mis on loodud spetsiaalselt igapäevaseks lõõgastumiseks ja eneseväljenduseks. See raamat on ideaalne kaaslane nii kontoritöötajale, kes otsib puhkehetkel meelerahu, kui ka õpilasele, kes soovib loovust arendada. Koduperenaised, ehitustöölised ja kõik teised, kes igatsevad oma päevadesse rohkem värvi ja loovust, leiavad siit oma pelgupaiga.

Raamat pakub Sulle ainulaadset võimalust ühendada meeldiv kasulikuga, kasutades värvimist kui vahendit oma mõtete korrastamiseks ja ajaviiteks. Värviteraapia on tuntud oma stressimaandavate omaduste poolest ning see raamat toob selle kunsti otse Sinu käeulatusse. Lase oma fantaasial lennata, kui annad elu lehekülgedel ootavatele loomadele, lindudele ja putukatele, ning avasta, kuidas värvide maailm aitab Sul leida tasakaalu ja rahu igapäevaelu kiirustes.

"Igapäevane värviteraapia. Loomad, linnud, putukad" on Sinu isiklik teejuht värvide rahustavasse maailma, pakkudes Sulle võimalust luua midagi ilusat igal vabal hetkel. Võta hetk iseendale, haarata pliiatsid või vildikad ja sukeldu värvide teraapilisse maailma, mis ootab Sind just selle raamatu kaante vahel.