Igapäevane värviteraapia. Ornamendid

Igapäevane värviteraapia. Ornamendid

Kirjastus: ODAMEES OÜ

Kategooria: Tegevus- ja värviraamatud
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
6.99€
Osta
Apollo
7.95€ / 7.55€
Osta
Kas otsid viisi, kuidas oma igapäevaelu stressi maandada ja leida hetk iseendale? "Igapäevane värviteraapia. Ornamendid" võib olla just see, mida vajad. See raamat pakub Sulle võimalust sukelduda värvide maailma, kus saad oma mõtted vabaks lasta ja loovusele voli anda.

Autor on loonud värvimispäeviku, mis sobib suurepäraselt erinevate elualade esindajatele – olgu Sa kontoritöötaja, tudeng, koduhoidja või ehitaja. Raamat on suurepärane kaaslane kõigile, kes hindavad võimalust teha märkmeid või otsivad meeldivat ajaviidet. Värvimine on tegevus, mis aitab Sul koguda mõtteid ja leida sisemist tasakaalu.

"Igapäevane värviteraapia. Ornamendid" on täis kauneid mustreid ja kujundeid, mis ootavad Sinu puudutust, et elustuda ja täita Sinu päevad värvide ja rahuga. See raamat ei paku mitte ainult lõõgastust ja põgenemist argipäeva rutiinidest, vaid aitab ka arendada keskendumisvõimet ja peenmotoorikat.

Võta hetk iseendale, vali välja oma lemmikvärvid ja lase oma loovusel lennata. "Igapäevane värviteraapia. Ornamendid" on Sinu isiklik puhkepaus, mis ootab avastamist.