Igaühel on unistus

Igaühel on unistus

Autor: Kestutis Navakas

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
7.99€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, mis juhtub, kui metsik loom unistab midagi täiesti ootamatut? "Igaühel on unistus" on Leedu tuntud luuletaja ja kirjaniku Kestutis Navakase südamlik kogumik, mis viib sind nelja võluvasse muinasjutumaailma, kus loomad - alates põderpõrnikast kuni jänesteni - avastavad unistamise imelist väge.

Kujutle hetkeks, et oled väike põderpõrnikas, kes igatseb näha ookeani piiritut sinist ulatust, või jänes, kes unistab olla sama julge ja vägev kui lõvi. Navakase lood ei ole lihtsalt meelelahutus; need on õpetlikud lood, mis julgustavad sind, kallis lugeja, suurelt unistama ja avastama oma sisemisi soove ning salajasi mõtteid.

Raamatut illustreerivad Marija Smirnovaité kaunid kunstiteosed, mis äratab tegelased ellu ja viib sind värvikirevasse fantaasiamaailma. Need pildid ei ole lihtsalt kaunistuseks – need on osa loo jutustamisest, aidates sul sukelduda sügavamale loomade unistuste maailma.

"Igaühel on unistus" on ideaalne lugemine neile, kes armastavad loomi ja fantaasiat, ning see on suurepärane kingitus igale lapsele, kes on valmis avastama unistamise maagiat. Las see raamat inspireerib sind järgima oma unistusi, olgu need siis suured või väikesed, ja avastama, kui imeline on näha neid täitumas.