Igavesti vaid sinu

Igavesti vaid sinu

Autor: Louise O'neill

Kirjastus: VARRAK

Kategooria: Noortele
2017 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.99€
Osta
Apollo
21.95€ / 20.85€
Osta
Kas olete valmis sukelduma tulevikuühiskonda, kus tüdrukute sünni loomulik protsess on asendunud karmi reaalsusega? "Igavesti vaid sinu" on Iiri kirjaniku Louise O'Neilli haarav romaan, mis viib teid maailma, kus naised ei sünni enam, vaid neid kasvatatakse ja koolitatakse spetsiaalselt selleks, et saada meeste "kaaslasteks".

Võistlus ideaalseks "kaaslaseks" saamise nimel on karm ja armutu. Freida ja Isabel on lapsepõlvesõbrannad, kes on harjunud olema parimate hulgas ja unistavad säravast tulevikust mehe kõrval. Kuid viimane kooliaasta toob ootamatuid pöördeid – Isabeli kaal hakkab tõusma, mis on selles maailmas andestamatu viga. Nüüd seisab Freida silmitsi valikuga: kas reeta oma parim sõber või kaotada kõik, mille nimel on seni võidelnud.

Louise O'Neill on autor, kes ei karda süüvida naiste rolli ja ühiskondliku surve teemadesse. Ta on lõpetanud inglise keele ja kirjanduse ning moekaubanduse alal ning on töötanud praktikandina ajakirja Elle New Yorgi kontoris. Tema romaan "Igavesti vaid sinu" ilmus esmakordselt 2014. aastal ja on pälvinud lugejate ning kriitikute tunnustuse. O'Neill on võitnud mitmeid kirjandusauhindu, sealhulgas 2014. aasta parima iiri raamatu preemia.

Kui otsite sügavat ja kaasahaaravat lugemist, mis paneb teid mõtlema ja võib-olla isegi oma maailmavaadet küsimärgi alla seadma, siis "Igavesti vaid sinu" on teie jaoks. Varrak kirjastuse poolt välja antud see teos on tõestanud end kui üks parimaid tänapäeva noorteromaane, mida on tunnustanud ka mainekas väljaanne The Guardian.

Avastage Freida ja Isabeli lugu, mis on ühtaegu nii südantlõhestav kui ka inspireeriv. See on lugu sõprusest, reetmisest ja eneseleidmisest maailmas, kus naise väärtus määratakse tema võime järgi meeldida meestele. Kas olete valmis selleks teekonnaks?