Igor Mang. Astroloogiline prognoos. Draakoniaasta 2024

Igor Mang. Astroloogiline prognoos. Draakoniaasta 2024

Autor: Igor Mang

Kirjastus: SÜNK LAHENDUSED

Kategooria: Astroloogia
2023 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.50€
Osta
Apollo
3.50€ / 3.33€
Osta
Astroloogia huvilised, tähelepanu! Eesti tuntud tähetark Igor Mang avab teile uksed tuleviku saladustesse oma uues teoses "Astroloogiline prognoos. Draakoniaasta 2024". See raamat on teie teejuhiks läbi 2024. aasta, mis Hiina kalendri järgi on tule ja energia sümboliks peetava Draakoni aasta.

Igor Mang, kelle nimi on Eesti astroloogiasümbol, on kokku pannud põhjaliku ja süvitsi mineva horoskoobi, mis aitab teil mõista, mida võib see müstiline aasta endaga kaasa tuua. Raamatust leiate nõuandeid, kuidas Draakoniaasta võimalusi enda kasuks tööle panna, olgu siis armastuses, karjääris või isiklikus arengus.

Kas olete valmis avastama, millised taevased jõud mõjutavad teie elu 2024. aastal? "Astroloogiline prognoos. Draakoniaasta 2024" on justkui kaart tähtede maailmas, mis aitab teil navigeerida läbi aasta keerdkäikude, tuues esile võimalikud väljakutsed ja õnnelikud juhused.

Igor Mangi aastakümnete pikkune kogemus ja sügav teadmine astroloogia vallast teevad temast usaldusväärse teejuhi. Tema kirjutatud prognoos on rohkem kui lihtsalt horoskoop – see on vaimne kompass, mis juhatab teid läbi aasta tõusude ja mõõnade.

Olge valmis Draakoniaasta võludeks ja väljakutseteks ning laske Igor Mangi teadmistel end juhtida. Avastage, mida tähed on teie jaoks varuks hoidnud, ja kuidas seda teadmist oma elus rakendada. "Astroloogiline prognoos. Draakoniaasta 2024" on teie isiklik abiline, mis aitab teil saavutada harmooniat ja edu sel põneval ajal.