Iidsed tarkuseterad. Gurudev Sri Sri Ravi Shankari tsitaatide raamat

Iidsed tarkuseterad. Gurudev Sri Sri Ravi Shankari tsitaatide raamat

Kategooria: Aforismid ja vanasõnad
2024 aasta

Hindad

Rahva Raamat
18.99€
Osta
Gurudev Sri Sri Ravi Shankari raamatus „Iidsed tarkuseterad“ leiad tsitaate, mis sobivad erinevateks eluhetkedeks. Olgu teemaks emotsioonid ja rahu, depressioon ja õnn, iha ja armastus, konflikt ja sallivus – see raamat katab kogu elukaare sünnist surmani, inimesest jumalani. Iidsed tarkused on esitatud lihtsas ja kaasahaaravas vormis, mis muudab need kergesti mõistetavaks ja igapäevaellu rakendatavaks.

Gurudev Sri Sri Ravi Shankar, rahvusvaheliselt tunnustatud rahu eestkostja ja humanist, on mitmekordne Nobeli rahupreemia nominent. Ta on pühendanud oma elu inimväärtuste arendamisele ning vägivalla- ja stressivaba maailma loomisele. Tema uskumuste kohaselt toetab vaimsus inimväärtuste avaldumist ning see ei piirdu ühegi religiooni või kultuuriga, olles avatud kõigile inimestele.

Raamatus „Iidsed tarkuseterad“ on taaselustatud iidsed teadmised, mis ei jää pelgalt intellektuaalseks, vaid on integreeritud ellu. See on ideaalne lugemine kõigile, kes otsivad sügavamat mõistmist ja rahu oma ellu. Gurudev Sri Sri Ravi Shankar on avaldanud üle 200 raamatu, millest „Pühitsedes vaikust“ on juba varasemalt eesti keelde tõlgitud.

„Kuni me ei saavuta stressivaba meelt ja vägivallavaba ühiskonda, ei saavuta me ülemaailmset rahu,“ ütleb Gurudev, rõhutades vaimse tasakaalu ja harmoonia tähtsust meie igapäevaelus.