Iiobi raamat

Iiobi raamat

Kirjastus: TARTU ÜLIKOOLI KIRJASTUS

Kategooria: Kristlus
2013 aasta

Hindad

Rahva Raamat
8.15€
Hetkel pole saadaval
Apollo
8.75€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks me kannatame või mis on meie katsumuste sügavam tähendus? "Iiobi raamat", mis on osa laiemast raamatusarjast "Piibel kontekstis", võib pakkuda sulle mõningaid vastuseid. See sari on loodud selleks, et tuua eesti lugejatele lähemale Piibli tekstide sügavam mõistmine, esitledes neid koos apokrüüfide, pseudepigraafide ja Qumrani tekstidega, pakkudes samas kaasaegset ja teaduslikku kommentaari.

Esimeses köites avaneb sulle "Iiobi raamatu" uustõlge, mis on rikastatud põhjaliku kommentaariga. See teos ei ole lihtsalt üks paljudest Piibli lugudest, vaid see on tõeline kirjanduslik ja teoloogiline meistriteos, mis on mõjutanud nii teoloogia arengut kui ka maailmakultuuri laiemalt. Iiobi lugu, mis käsitleb kannatust ja inimese igavest küsimust "miks?", resoneerib sügavalt iga lugejaga, kuna need teemad on universaalsed ja ajatud.

Raamatu poeetiline keel ja erinevate häälte koor teevad sellest teosest tõelise sümfoonia, mis kõnetab ja puudutab. Avasta "Iiobi raamatu" uus tõlge ja leia oma isiklikud vastused läbi selle ajatu teose, mis on nüüd saadaval ka eesti keeles, et rikastada sinu mõistmist ja vaimset teekonda.