Ikka suuremad ja suuremad sõidukid

Ikka suuremad ja suuremad sõidukid

Autor: Moira Butterfield

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Pisipõnnid, vanus 0-3
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Apollo
3.99€
Osta
Juhan on pisike poiss, kellel on samuti pisike jalgratas. Vahel võib just väiksus olla see, mis teeb asjad eriliseks ja vajalikuks. Avasta see põnev lugu, kus iga lehekülje keeramisega kohtad aina suuremaid ja võimsamaid masinaid. Kas oled valmis sukelduma lõbusasse seiklusse, kus leheküljed kasvavad koos masinatega? Aga mis peitub loo lõpus? Kas suurem on alati parem või on väiksusel oma võlu?

Moira Butterfieldi "Ikka suuremad ja suuremad sõidukid" on raamat, mis viib sind põnevale rännakule läbi erinevate sõidukite maailma. See on lugu, mis õpetab, et suurus ei määra kõike ning et väikestel asjadel võib olla suur tähendus. Raamat pakub avastamisrõõmu nii väikestele kui ka suurtele lugejatele, julgustades neid mõtlema selle üle, kuidas erinevad suurused meie elus rolli mängivad.

Kui oled huvitatud masinatest või soovid oma lapsele õpetada suuruste võrdlemist ja tajumist, siis on see raamat just sinu jaoks. Moira Butterfield on tuntud lastekirjanik, kelle looming on pälvinud tunnustust üle maailma, ja tema sulest pärinev "Ikka suuremad ja suuremad sõidukid" ei ole erand. See on raamat, mis pakub rõõmu ja õpetlikke hetki iga lehekülje keeramisega.