Illusioonid

Illusioonid

Kirjastus: KULDSULG KIRJASTUS

Kategooria: Kaasaegne ilukirjandus
2008 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Kas olete kunagi mõelnud, milline võiks olla teie elu, kui teeksite kõik teisiti? Richard Bachi teos "Illusioonid" viib teid avastusretkele, mis paneb teid kahtlema tajutava reaalsuse piirides. Sündinud Illinoisi osariigis 1936. aastal, on Bach tuntud kui kirjanik, kes on oma elus palju kogenud – alates lenduriametist, mis oli tema perele leiva lauale toomise viisiks, kuni raskuste ja vaesusega võitlemiseni. Tema läbimurdeks sai 1970. aastal avaldatud "Jonathan Livingston Seagull", mis tõi talle üleöö maailmakuulsuse.

"Jonathan Livingston Merikajakas" tõi Bachi loomingule palju tähelepanu, kuid tema 1977. aastal ilmunud romaan "Illusioonid" on samuti südameid võitnud. See teos eristub oma positiivsuse ja elujaatavusega, mis on kontrastiks tolle aja tihti süngele ja pessimistlikule kirjandusele. "Illusioonid" ei ole lihtsalt järjekordne raamat – see on lugu, mis kõnetab teid isiklikult, julgustades mõtlema elu sügavamale tähendusele.

Bachi kirjutatud romaanis "Illusioonid" kohtate paeluvaid tegelaskujusid ja jälgite nende teekonda, mis on täis sügavat mõistmist ja eneseleidmist. Autor avab teie silmad ilule ja headusele, mis peitub meie keerulises maailmas, ning juhib tähelepanu kasutamata võimalustele, mida pakub meie enda mõttejõud ja kujutlusvõime.

Kui olete valmis oma igapäevaelust eemale astuma ja sukelduma lugudesse, mis inspireerivad ja avardavad meelt, siis "Illusioonid" on teie jaoks. See on raamat, mis ei jäta teid ükskõikseks ja võib-olla isegi muudab viisi, kuidas te maailma näete. Kas olete valmis avastama oma elu illusioone?