ILLUSIOONIMEISTRID. VARANASI PÄEVARAAMAT 2

ILLUSIOONIMEISTRID. VARANASI PÄEVARAAMAT 2

Autor: Lii Unt

Kirjastus: MENU KIRJASTUS

Kategooria: Reisikirjad
2009 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Osta
Kui olete juba tuttav Lii Undi kirjutatud "Parim näitleja linnas" raamatuga, siis teate, et autoril on anne viia lugeja sügavale oma tegelaste maailma. "Illusioonimeistrid. Varanasi päevaraamat 2" on selle vaimustava sarja teine osa, mis viib teid taas eksootilisele ja vaimsele rännakule Indiasse, kuid seekord süveneb Unt inimsuhete keerdkäikudesse ja avab ukse mõningatele elu kõige pakilisematele küsimustele.

Kas olete kunagi mõelnud, mis on armastuse ja surma vaheline seos? Või kuidas eristada tõde illusioonist? Lii Unt ei karda neid teemasid oma teoses lahti mõtestada. Tema kirjeldused India igapäevaelust ei ole mitte ainult elavad ja detailirikkad, vaid ka sügavalt isiklikud, kutsudes lugejat kaasa mõtlema ja kogema seda, mis tunne on olla võõras kultuuriruumis, kus sind nähakse kui "liikuvat rahakotti".

"Illusioonimeistrid" on raamat, mis ei räägi ainult Indiast kui geograafilisest paigast, vaid ka inimhingede maastikust, kus igaüks otsib oma tõde ja kohta. Lii Unt on suutnud luua teose, mis on sama palju seiklusjutt kui sügavalt filosoofiline arutelu, pakkudes lugejale võimalust avastada enda jaoks nii mõndagi uut ja põnevat.

Kui olete huvitatud inimloomuse mitmekesisusest, armastuse ja valu keerukusest ning soovite kogeda India kultuuri autentset kajastust, siis "Illusioonimeistrid. Varanasi päevaraamat 2" on teie jaoks. Lugege ja laske end kaasa haarata Lii Undi oskuslikult loodud maailmast, kus iga lehekülg toob esile uusi värve ja varjundeid.