Ilu kodu

Ilu kodu

Autor: Melba Escobar

Kirjastus: TÄNAPÄEV

Kategooria: Krimi ja põnevus
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.90€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.99€
Osta
"Melba Escobari teos „Ilu Kodu“ viib lugeja sügavale Ladina-Ameerika südamesse, kus ilu ja korruptsioon käivad käsikäes. See põnevusromaan avab ukse Bogotá ühte tuntumasse ilusalongi, mis on rohkem kui lihtsalt koht, kus naised oma välimust tuunivad – see on peegel ühiskonnale, kus tõde ja õiglus on kaotanud oma väärtuse.

Autor, keda tunnustatakse nii tema ajakirjandusliku töö kui ka kirjanduslike saavutuste eest, toob lugejateni loo, mis vaheldub kolme erineva naise perspektiivi vahel. Nende elud põimuvad omavahel selles ilusalongis, kus iga pintslitõmme ja juukselõikus paljastab järjest enam ühiskonna varjatud tahke. Escobari terav pliiats ja ajakirjanikukogemus loovad tugeva aluse romaani usutavusele ja sügavusele.

Kui oled huvitatud sellest, kuidas ilu võib varjata räpast tõde ja kuidas kiire raha ahvatlus võib moonutada ideaale, siis „Ilu Kodu“ on just sinu jaoks. See on lugu, mis ei jäta kedagi külmaks, ja pakub kaasahaaravat lugemist neile, kes soovivad mõista Ladina-Ameerika keerukaid sotsiaalseid ja poliitilisi dilemmasid.

Melba Escobar on kirjutanud ka teisi tunnustatud teoseid, nagu tema esikromaan "Duermevela" ja lasteraamat "Johnny y el mar", mis on pälvinud rahvusvahelist tähelepanu. Tema kirjutisi võib leida mainekatest väljaannetest nagu El Espectador ja El País, mis on tõestuseks tema kirjanduslikule ja ajakirjanduslikule meisterlikkusele.

Kui otsid raamatut, mis on samaaegselt nii kaasahaarav kui ka silmiavav, siis „Ilu Kodu“ võib olla just see, mida vajad. Avasta Melba Escobari maailm, kus iga lehekülg on täis põnevust ja teravaid ühiskonnakriitilisi tähelepanekuid."