ILUSA ELU LAULUD JA LOOD

ILUSA ELU LAULUD JA LOOD

Autor: Karin Muldma

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Muusika ja tants
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
9.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
11.95€ / 11.35€
Osta
Kas otsite midagi, mis rikastaks teie muusikalist repertuaari ja pakuks südantsoojendavaid lugusid? Karin Muldma on loonud just sellise aarde – laulik "Ilusa elu laulud ja lood", mis on täis uusi ja vanu meloodiaid, mis kõnetavad igaühe hinge.

See kogumik on kodumaise muusika pärl, pakkudes teile ligikaudu 35 laulu, millest paljud on Karin Muldma viimase kolme aasta looming ja seetõttu veel avastamata pärlid. Kui olete juba tuttav mõne tema loodud viisiga, siis teadke, et siin leiate veelgi enam laule, mis võivad saada teie uuteks lemmikuteks.

Iga laulu juurde kuuluvad ka noot ja sõnad, mis teeb nende õppimise ja esitamise lihtsaks. Kogumikus on ka Illika Lõhmuse kirjutatud mõistujutud, mis lisavad lauludele sügavust ja mõõdet. Illika on Karini kauaaegne kolleeg ja sõber, kelle loodud lood on sama kaasahaaravad kui laulud ise.

Muusik Riho Ridbeck on andnud lauludele harmoonia, mis sobib suurepäraselt akustilise kitarriga või kandle saatel esitamiseks. See teeb "Ilusa elu laulud ja lood" ideaalseks valikuks muusikaõpetajatele, kes soovivad oma tunde rikastada, samuti kõigile lauluhuvilistele, kes otsivad uut inspiratsiooni oma muusikaliseks eneseväljenduseks.

Kui teie kirg on laulmine või lihtsalt ilusate laulude nautimine, siis see kogumik on teie jaoks. Laske Karin Muldma loomingul end viia rännakule, kus iga noot ja sõna peegeldab ilu, mis on meie ümber ja sees. Avastage "Ilusa elu laulud ja lood" ja rikastage oma elu helidega, mis kõlavad südamest südamesse.