IMED TEEVAD IMESID

IMED TEEVAD IMESID

Autor: Eckart Von Hirschhausen

Kirjastus: PEGASUS

Kategooria: Eneseabi
2019 aasta

Hindad

Rahva Raamat
3.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
5.99€
Osta
Kas otsid midagi, mis paneb sind imestama ja samal ajal pakub tõenduspõhist teavet tervise kohta? "Imed teevad imesid" on raamat, mis võib sind üllatada ja harida. Autor Eckart von Hirschhausen, kes on tuntud oma terava huumorimeele poolest, viib sind reisile läbi meditsiini ja maagia maailma, näidates, kuidas mõlemad võivad meid tervendada.

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas su mõtted võivad su tervist mõjutada? Või miks me kipume end ise petma? Hirschhausen uurib neid küsimusi, tuues esile, kui oluline on meie endi roll oma tervise kujundamisel. Ta selgitab, miks mõnikord võib isegi simuleeritud operatsioon olla sama efektiivne kui päris kirurgiline sekkumine.

See raamat ei ole lihtsalt teaduslik uurimus, vaid ka praktiline juhend, mis õpetab, kuidas teha paremaid valikuid oma tervise suhtes. Hirschhausen, kes on lõpetanud meditsiiniõpingud Berliini, Londoni ja Heidelbergi ülikoolides ning on ka Saksamaa Maagilise Ringi auliige, toob välja, kuidas tervisliku huumori abil saab edastada olulisi sõnumeid.

"Imed teevad imesid" on saavutanud tohutu populaarsuse, olles müünud üle 560 000 eksemplari ja püsinud üle 90 nädala Spiegeli bestsellerite nimekirjas. See on raamat, mis ei jäta sind ükskõikseks, ühendades teaduse, isikliku arengu ja naeru, et aidata sul mõista, kuidas end tervemaks ravida. Lisaks on Hirschhauseni juured Eestis, mis lisab raamatule veelgi isikupära.

Kui oled huvitatud oma tervise parandamisest ja soovid teada saada, kuidas meditsiin ja maagia omavahel põimuvad, siis "Imed teevad imesid" on just see, mida vajad. See on teos, mis ei õpeta mitte ainult tervemaks saamist, vaid ka seda, kuidas tervislikult naerda.