IMEKARU. KRIMINULL VÄIKESTELE, MIDA VÕIVAD LUGEDAKA SUURED

IMEKARU. KRIMINULL VÄIKESTELE, MIDA VÕIVAD LUGEDAKA SUURED

Autor: Helju Rammo

Kirjastus: HEA LUGU

Kategooria: Noorem kooliiga, vanus 7-9
2016 aasta

Hindad

Rahva Raamat
4.49€
Osta
Apollo
4.79€
Osta
Kas otsid põnevat lugemist, mis köidaks nii väikseid kui ka suuri? Helju Rammo "Imekaru. Kriminull väikestele, mida võivad lugeda ka suured" on just see, mida vajad. See raamat viib sind viieaastase Simmo Tammetõru igapäevaelust kaugele seiklusesse, kus mängukaru pole lihtsalt mänguasi, vaid palju enamat.

Simmo, kes on juba piisavalt suur, et lugeda ja põnevaid lugusid jutustada, räägib meile ühest uskumatust sündmusest. Tema hoole alla satub Imekaru – mängukaru, kes näib olevat tõbine ja vajab Simmo abi, et seitsme päeva pärast jälle terve olla, naerda, rääkida ja ringi joosta. Kuid peale esimest ööd kaob Imekaru jäljetult. Simmo asub karu otsima ja avastab peagi, et on sattunud keset enneolematut vandenõu...

Esimest korda ilmus see südantsoojendav teos aastal 1977 ja on tänaseks saanud mitte ainult kaasakiskuva loo ja meeldiva stiili poolest armastatud, vaid pakub ka põnevat ajaloolist rännakut tolleaegsesse maailma. See on raamat, mis ei vanane, vaid kasvab koos lugejaga, pakkudes iga kord midagi uut ja põnevat.

Kui soovid kogeda aegumatut seiklust, mis toob esile lapsepõlve süütuse ja kujutlusvõime võlu, siis "Imekaru" on valik, mida ei tohiks mööda lasta. Avasta Helju Rammo loodud maailm, kus iga nurga taga võib peituda saladus ja iga mängukaru võib olla rohkem kui silmaga näha.