IMELINE AEG

IMELINE AEG

Autor: Valve Raudnask

Kirjastus: TAMMERRAAMAT

Kategooria: Varia
2021 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Osta
Apollo
2.49€
Hetkel pole saadaval
Kas olete kunagi mõelnud, kuidas see oleks, kui elada läbi ajaloo murdepunktid? Valve Raudnaski "Imeline Aeg" viib teid tagasi aastatesse 1988–1994, mis olid Eesti jaoks tõeliselt märgilised. See periood, mida tuntakse laulva revolutsiooni ja Eesti Vabariigi taastamise ajana, oli täis lootust ja vabadusejanu.

Valve Raudnask, kes on lõpetanud Tartu Riikliku Ülikooli eesti filoloogia žurnalistika erialal 1961. aastal, on oma karjääri jooksul töötanud mitmetes ajalehtedes, sealhulgas Noorte Hääl ja Rahva Hääl. Ta on olnud ka riigikogu liige aastatel 1995–1999. Raudnaski sulest on varem ilmunud mitmeid raamatuid, nagu "Aja tõrvasel katusel" ja "Inimesed ja ilmaelu", mis kõik kajastavad tema teravat pilku ja sügavat mõistmist ühiskondlikest protsessidest.

"Imeline Aeg" on kogumik artiklitest, mis algselt ilmusid ajalehes Rahva Hääl. Need lood ei ole lihtsalt ajaloo kirjeldused; need on tunnistused ajast, mil iga inimese panus oli oluline. Raudnask rõhutab, et kuigi palju on räägitud tollaste juhtide rollist, väärib rahva vastupidavus ja tublidus samuti tunnustust ja meenutamist.

See raamat on justkui ajarännak, mis võimaldab teil kogeda Eesti rahva ühtsustunnet ja vabaduspüüdlusi. "Imeline Aeg" on haruldane pilguheit ajakirjaniku silmade läbi, kes elas ja hingas koos oma rahvaga läbi aegade, mis muutsid Eestit igaveseks. Kui teid huvitab ajalugu, ajakirjandus või lihtsalt inimlikud lood, siis on see teos, mida te ei tohiks mööda lasta.