Imeline ilm

Imeline ilm

Autor: Kay Barnham

Kirjastus: KOOLIBRI

Kategooria: Koolieelikud, vanus 4-6
2020 aasta

Hindad

Rahva Raamat
2.00€
Osta
Apollo
8.45€ / 8.03€
Osta
Kas oled kunagi mõelnud, miks taevas on sinine või kuidas tekib vikerkaar? "Imeline ilm", autoriks Kay Barnham, on põnev käsiraamat, mis viib sind ja su lapsi avastusretkele läbi ilmastiku imede. See raamat on loodud selleks, et sütitada pisikestes uurijates kirge looduse ja selle nähtuste vastu.

Raamat on täis värvikirevaid illustratsioone, mis aitavad selgitada, kuidas ilmastik meie ümber kujuneb. Sa saad teada, kuidas pilved kogunevad ja miks mõnikord sajab vihma, teinekord aga langeb taevast lund või rahe. "Imeline ilm" viib sind läbi erinevate ilmastikutingimuste, alates päikesepaistest kuni tormideni, ja selgitab, mis on välk ja miks müristamine meid ehmatada võib.

Lisaks on raamatus huvitavaid fakte, näiteks miks udu tekib ja kuidas see erineb pilvedest. Värvide mäng ei jää samuti kõrvale – vikerkaare erinevate toonide tähendus avatakse lugejale lihtsal ja haaraval moel.

Kuid "Imeline ilm" ei ole ainult lugemiseks. Raamatu lõpus ootavad sind ja su lapsi põnevad mängud, praktilised ülesanded ja loovad tegevused, mida saab teha nii kodus kui ka lasteaias. Need tegevused aitavad kinnistada loetud teadmisi ja pakuvad võimalusi veeta kvaliteetaega koos lastega, uurides ja õppides meie planeedi imelist ilmastikku.

Sukeldu koos Kay Barnhami "Imelise ilma" maailma ja avasta koos lastega, kui põnev võib olla ilmavaatlus!