IMELISED 2. NUPUTAME!

IMELISED 2. NUPUTAME!

Autor: Disney

Kirjastus: EGMONT ESTONIA AS

Kategooria: Tegevusraamatud
2018 aasta

Hindad

Rahva Raamat
1.99€
Hetkel pole saadaval
Apollo
1.99€
Osta
Kas oled valmis sukelduma superkangelaste põnevasse maailma koos Disney "Imeliste 2" kangelastega? "Nuputame!" on raamat, mis viib sind otse tegevuse keskele, kus saad koos Imeliste perega kurjusele vastu astuda. See interaktiivne teos on täis mõistatusi ja ülesandeid, mis panevad proovile sinu nutikuse ja osavuse.

Raamatu lehekülgedelt leiad mitmesuguseid kleepse, mis muudavad lugemiskogemuse veelgi kaasahaaravamaks. Kujutle end osana Imeliste meeskonnast, kus iga kleepsu ja lahendatud ülesande abil aitad kaasa hea võidule kurja üle. See on suurepärane võimalus arendada oma probleemilahendusoskusi ja nautida samal ajal lõbusat aega koos lemmiktegelastega.

Tähelepanu, seiklusjanulised lugejad! Raamat sisaldab pisidetaile, mistõttu ei ole see sobilik alla kolmeaastastele lastele. Väikeste osade tõttu on olemas lämbumisoht, seega palume vanematel jälgida, et raamat jõuaks õigele sihtgrupile.

Valmistu avastama oma sisemist superkangelast "Imelised 2. Nuputame!" raamatu lehekülgedel. Kas oled valmis väljakutseks?